Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Artykuły

 • Informacja

  Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku uzyskało informację z firmy Energa Operator S.A. o awaryjnym wyłączeniu energii elektrycznej.
  W związku z powyższym w dniu 16-04-2024 r. do godz. 14.30 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody do nieruchomości zlokalizowanych w miejscowościach: Wielanowo, Krosino, Boleszkowice, Godzisław, Czechy, Mieszałki, Nosibądy, Ubocze, Przystawy, Radusz 13-19.

  Czytaj Więcej o: Informacja
 • Wyniki wyborów samorządowych 2024

  WYBORY SAMORZĄDOWE 2024

  Szanowni Państwo,

  Dnia 7 kwietnia 2024 roku odbyły się wybory do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wybory wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

  Pierwszy raz w historii powiatu szczecineckiego, a tym samym Gminy Grzmiąca na stanowisko wójta zgłoszono tylko jednego kandydata. Mieszkańcy Gminy Grzmiąca mogli poprzeć kandydaturę obecnie piastującego włodarza gminy Patryka Makowskiego lub wyrazić swój sprzeciw.

  Doceniając ciężką pracę i zaangażowanie w rozwój naszej gminy oraz wykorzystanie możliwości i  pozyskanie rekordowej wysokości środków zewnętrznych społeczność lokalna zdecydowaną większością głosów ponownie zaufała obecnemu wójtowi Patrykowi Makowskiemu udzielając mu poparcia na poziomie ponad 75%.

   

  Czytaj Więcej o: Wyniki wyborów samorządowych 2024
 • Życzenia świąteczne

  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

  życzę Państwu zdrowych, pełnych wiary i spokoju świąt.

  Niech ten radosny czas Zmartwychwstania Pańskiego spędzony w gronie najbliższych,

  bez pośpiechu i zmartwień będzie źródłem siły, optymizmu i nadziei na lepszą przyszłość

  Wesołego Alleluja !

   

  Wójt Gminy Grzmiąca

     Patryk Makowski

  Czytaj Więcej o: Życzenia świąteczne
 • Kolejne umowa w ramach programu "Ciepłe Mieszkanie"

  W miniony czwartek, 21 marca br. Wójt Gminy Grzmiąca Patryk Makowski parafował kolejną umowę z beneficjentem końcowym Panem Marianem Barcewiczem w ramach programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” dla mieszkańców budynków wielorodzinnych z terenu gminy Grzmiąca.

  W wyniku realizacji zadania planuje się wymianę nieefektywnego źródła ciepła na paliwo stałe i zastąpienie go nowoczesnym kotłem na pellet drzewny o podwyższonym standardzie. Beneficjent końcowy może otrzymać środki na wykonanie powyższej inwestycji w wysokości do 15 000 zł (30 %) kosztów kwalifikowanych.

  Gratulujemy i życzmy pomyślności przy realizacji inwestycji.

  Czytaj Więcej o: Kolejne umowa w ramach programu "Ciepłe Mieszkanie"
 • Infrastruktura sportowa

  Dnia 14 marca 2024 roku odbyła się ostatnia sesja bieżącej kadencji Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, podczas której podjęto uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego, z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2024 roku.

  Miło nam poinformować, że Gmina Grzmiąca znalazła się na liście jednostek z dofinansowaniem w wysokości 30 tys. złotych na zadnie pn. „Ogrodzenie i zagospodarowanie kompleksu sportowego w Grzmiącej”. Wartość całego zadania została oszacowana na kwotę 60 250,00 zł.

  Czytaj Więcej o: Infrastruktura sportowa
 • Informacja

  Szanowni Państwo,

  informujemy, że dziś (środa - 27.03.2024 r.) hala widowiskowo - sportowa będzie wyjątkowo otwarta od godziny 16.00, zaś w dniach 29 - 30 marca (piątek i sobota) będzie nieczynna.

  W związku z korzystnymi warunkami atmosferycznymi, informujemy, że z dniem 2 kwietnia br. wznawiamy funkcjonowanie kompleksu boisk sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012 im. Jacka Kurzejewskiego” w Grzmiącej.

  Szczegółowy harmonogram zostanie wkrótce udostępniony.

  Wszystkich serdecznie zapraszamy !

  Czytaj Więcej o: Informacja

Banery/Logo