Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Stowarzyszenie WSPÓLNIE z dofinasowaniem

Kolejne inwestycje zostaną zrealizowane dzięki środkom zewnętrznym na terenie gminy Grzmiąca.
Dziś Prezes Krzysztof Pisarek i Skarbnik Marta Antonowicz-Dobrzańska w imieniu Stowarzyszenia WSPÓLNIE podpisali umowę o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW na lata 2014-2020 na realizację operacji pn. "Budowa i rozbudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjno - sportowej na terenie gminy Grzmiąca".

Stowarzyszenie pozyskało środki w wysokości 101.169,00 zł na rozbudowę oraz wymianę urządzeń na istniejących placach zabaw w miejscowościach Lubogoszcz i Godzisław. Tereny rekreacyjne zostaną doposażenie m.in. w zestawy zabawowe, huśtawki podwójne wahadłowe, huśtawkę wagową oraz elementy siłowni zewnętrznej.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Grzmiąca Patrykowi Makowskiemu oraz dyrektorowi biura Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM Dariuszowi Siubdzi za pomoc przy aplikowaniu o środki finansowe.

Autor: Katarzyna Śmiechowska

Banery/Logo