Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Czek dla gmin popegeerowskich

Dziś w miejscowości Długie Wójt Patryk Makowski oraz Sołtys Sołectwa Grzmiąca Grażyna Pawłowska uczestniczyli w uroczystym przekazaniu symbolicznych czeków wsparcia dla gmin z przeznaczeniem na inwestycje i zakupy inwestycyjne realizowane w miejscowościach, w których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej.

Czek został wręczony przez Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Posła na Sejm RP Paweł Szefernaker oraz Wojewodę Zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego w obecności m.in. Sekretarz Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska Poseł na Sejm RP Małgorzata Golińska.
Gmina Grzmiąca otrzymała środki w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dla gmin popegeerowskich kwotę w wysokości 1 240 000,00 zł na budowę targowiska i skweru w miejscowości Grzmiąca.

Autor: Katarzyna Śmiechowska

Banery/Logo