Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Infrastruktura sportowa

Dnia 14 marca 2024 roku odbyła się ostatnia sesja bieżącej kadencji Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, podczas której podjęto uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego, z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2024 roku.

Miło nam poinformować, że Gmina Grzmiąca znalazła się na liście jednostek z dofinansowaniem w wysokości 30 tys. złotych na zadnie pn. „Ogrodzenie i zagospodarowanie kompleksu sportowego w Grzmiącej”. Wartość całego zadania została oszacowana na kwotę 60 250,00 zł.

W ramach pozyskanych środków planuje się częściową modernizację istniejącego i wyeksploatowanego ogrodzenia wokół stadionu sportowego w Grzmiącej, zakup i montaż bramy wjazdowej, doposażenie boiska w nowe piłkochwyty,  wykonanie chodnika prowadzącego do trybuny sportowej i utwardzenie terenu przy nowo wybudowanym orliku strażackim i wejściu na stadion.

Modernizacja infrastruktury sportowej przyczyni się do poprawy funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności całego obiektu sportowego oraz poprawi komfort osób korzystających z infrastruktury.

Autor: Katarzyna Śmiechowska

Banery/Logo