Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2023

Abest

Artykuły

 • Ogłoszenie

  Informuję, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie (WFOŚiGW) uruchomił nabór wniosków na udzielenie dofinansowania w formie dotacji na zadanie z zakresu usuwania wyrobów azbestowych z budynków stanowiących własność osób fizycznych i prawnych.

  Osoby zainteresowane uzyskaniem dofinansowania proszone są o zgłoszenie tego faktu w Urzędzie Gminy Grzmiąca wraz z kopią dokumentów potwierdzających dokonanie w Starostwie Powiatowym w Szczecinku zgłoszenia o przystąpieniu do robót budowlanych, w nieprzekraczalnym terminie do 10 lutego 2023 r.

  Czytaj Więcej o: Ogłoszenie
 • Zakończenie prac związanych z usuwaniem azbestu na terenie gminy Grzmiąca

  W dniach 7 - 8 lipca br. firma wyłoniona w ramach przeprowadzonego postępowania o zamówienie publiczne realizowała zadnie pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Grzmiąca – 2022 r.”.

  Dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie wynosiło :

  • do 700,00 zł brutto za demontaż, transport i unieszkodliwienie 1 Mg wyrobów zawierających azbest;
  • do 400,00 zł brutto za transport i unieszkodliwienie 1 Mg wyrobów zawierających azbest.
  Czytaj Więcej o: Zakończenie prac związanych z usuwaniem azbestu na terenie gminy Grzmiąca
 • Informacja o pomocy finasowej dot. dofinasowania na usuwanie wyrobów zawierających azbest

  Informujemy, że w 2022 roku Gmina Grzmiąca uzyskała pomoc finansową na zadanie pn. "Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Grzmiąca – rok 2022", która pochodzi w części ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz w części ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie".

  Tablica informacyjna w załączeniu.

  Czytaj Więcej o: Informacja o pomocy finasowej dot. dofinasowania na usuwanie wyrobów zawierających azbest
 • Podpisanie umowy o dofinasowanie wyrobów zawierających azbest

  Szanowni Państwo,

  Miło nam poinformować, ze dnia 7 lipca 2022 roku została zawarta umowa na realizację zadania pn. Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Grzmiąca – 2022 r. pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie reprezentowanym przez Prezesa Zarządu Marka Subocza, a Gminą Grzmiąca reprezentowaną przez Wójta Gminy Grzmiąca Patryka Makowskiego.

  Czytaj Więcej o: Podpisanie umowy o dofinasowanie wyrobów zawierających azbest
 • Ogłoszenie

  Informuję, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomił nabór wniosków na udzielenie dofinansowania w formie dotacji na zadanie z zakresu usuwania wyrobów azbestowych z budynków stanowiących własność osób fizycznych i prawnych.

  Osoby zainteresowane uzyskaniem dofinansowania proszone są o zgłoszenie tego faktu  w Urzędzie Gminy Grzmiąca wraz z kopią dokumentów potwierdzających dokonanie w Starostwie Powiatowym w Szczecinku zgłoszenia o przystąpieniu do robót budowlanych, w nieprzekraczalnym terminie do 07 czerwca 2021r.

  Czytaj Więcej o: Ogłoszenie

Banery/Logo