Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2023

Stypendia dla najlepszych uczniów

UWAGA 15 WRZEŚNIA 2023 R. UPŁYWA TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW O PRZYZNANIE STYPENDIÓW DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW

Informujemy, że zgodnie z Uchwałą Nr XXXV/232/2021 Rady Gminy Grzmiąca z dnia 24 czerwca 2021 r. w sprawie uchwalenia regulaminu przyznawania stypendiów uczniom szkół ponadpodstawowych przyznawane są 3 stypendia dla najlepszych uczniów szkół ponadpodstawowych.

Stypendium mogą otrzymać uczniowie szkół ponadpodstawowych kończących się maturą, na stałe zameldowani na terenie gminy Grzmiąca, ze średnią ocen nie mniejszą niż 4,5  i oceną z zachowania nie mniejszą niż dobra.

Stypendium przyznaje się na okres od 1 września do 31 stycznia i od 1 lutego do 30 czerwca, a wnioski przyjmowane są do dnia 15 września i 15 lutego danego roku.

Do wniosku należy dołączyć potwierdzoną potwierdzoną za zgodność z oryginałem kserokopię świadectwa za dany rok szkolny, a po I semestrze zaświadczenie z wykazem ocen z przedmiotów i oceną z zachowania za I semestr.

Autor: Agnieszka Dymus

Banery/Logo