Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2023

Podsumowanie 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W trakcie tegorocznego finału dzięki ludziom o dużych sercach udało się zebrać rekordową kwotę, tj. 22 996,94 zł. Tym samym podwojony został wynik z 2022 roku. Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na rzecz WOŚP!

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w Szkole Podstawowej w Iwinie. Granie z WOŚP rozpoczęło się już w sobotę 28 stycznia od rozgrywek Unihokeja. W niedzielne popołudnie podczas inauguracji finału sala gimnastyczna szkoły podstawowej w Iwinie tętniła życiem. Wydarzenie rozpoczęło się od występów artystycznych dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Iwinie oraz dzieci i młodzieży uczestniczących w pozalekcyjnych zajęciach muzycznych organizowane przez Gminę Grzmiąca. Gośćmi specjalnymi byli: DJ MONIK, zespół Fortel oraz Kris Talisman.

Nie zabrakło licytacji atrakcyjnych przedmiotów, voucherów czy gadżetów. Uczestnicy imprezy mogli skosztować pysznych wypieków przygotowanych przez Radę Rodziców SP Iwin, gofrów serwowanych przez Sołectwo Radomyśl oraz pierogów od Pań z KGW „Wesołe Babeczki” w Grzmiącej. Swoje lokalne specjały kulinarne serwowały również sołectwa Iwin i Przeradz.

Na najmłodszych uczestników czekała loteria fantowa, malowanie twarzy oraz stoisko przygotowane przez Stowarzyszenie WSPÓLNIE z watą cukrową, popcornem, frytkami, zakręconym ziemniakiem i lemoniadą.

Zwieńczeniem wydarzenia było "światełko do nieba", które o godz. 20:00 rozświetliło niebo nad Szkoła Podstawową im. Marii Konopnickiej w Iwinie.

Dziękujemy za organizacje Szkole Podstawowej w Iwinie i wszystkim współorganizatorom oraz partnerom za zaangażowanie, wysiłek, wspaniałą atmosferę i piękny wynik. Gratulujemy i dziękujemy! Szczególe podziękowania raz jeszcze należą się wszystkim, którzy wsparli tegoroczny finał!!!

Autor: Katarzyna Śmiechowska

Banery/Logo