Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Zatrzymajmy jesień”

Zakończył się Szkolny Konkurs Fotograficzny „Zatrzymajmy jesień” , zorganizowany w ramach projektu „Cztery pory roku w obiektywie”.

Bardzo dziękujemy i gratulujemy wszystkim 43 uczniom, którzy wzięli w nim udział. Otrzymaliśmy  niemal 130 zdjęć, zróżnicowanych pod względem pomysłów i sposobów ujęcia tematu.  Poziom wszystkich prac zasługuje na wyróżnienie.

Zdjęcia zostały poddane ocenie artystycznej przez jury w składzie:

pan dyrektor Arkadiusz Rosiński

pani Anita Gardzioła

pan Krzysztof Trybulski

pani Mariola Rozmacińska

Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudnym zadaniem.  Komisja zwracała uwagę na wartości artystyczne: kompozycję, światło, oryginalne podejście do tematu, ciekawe detale. Po wielokrotnym obejrzeniu zdjęć i ożywionej dyskusji zostały wybrane te, które zrobiły największe wrażenie na członkach jury. Każda praca  jest pod jakimś względem niepowtarzalna, inna, ale jednocześnie razem przedstawiają bogactwo natury, ukazując inspirujące miejsca, ciekawe elementy przyrody. Jesienne kadry utrwaliły piękno tej pory roku.

Jury przyznało 10 tytułów Laureata Konkursu i 4 wyróżnienia.

LAUREACI:

Karolina Trojanowska

Justyna Niezgoda

Błażej Kozłowski

Marlena Pacholczyk

Mateusz Westerlich

Martyna Górniak

Tola Pawłowska

Lena Bołdak

Agata Bakalarz

Michał Kopij

WYRÓŻNIENIA:

Olaf Barcewicz

Pola Węglowska

Emilia Górniak

Aleksandra Kwiatkowska

Wyniki zostały ogłoszone w czasie szkolnych obchodów  Święta Niepodległości. Nagrodzeni otrzymali upominki ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, reprezentowaną w czasie gali laureatów przez przewodniczącą panią Marzenę Sztygowską,
oraz Radę Rodziców.

Nagrodzone prace można podziwiać na wystawie w głównym holu szkoły.

Gratulujemy laureatom i wyróżnionym, dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Organizatorzy: Krzysztof Trybulski i Mariola Rozmacińska

Autor: Zespół Szkół w Grzmiącej (12)

Banery/Logo