Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Ogłoszenie konsultacji

 Konsultacje społeczne dotyczące wyrażenia opinii mieszkańców Sołectwa Wielanowo w sprawie sprzedaży świetlicy wiejskiej w miejscowości Wielanowo zlokalizowanej na działce ewidencyjnej nr 436 obręb 0006 Wielanowo.

Wójt Gminy Grzmiąca ogłasza konsultacje społeczne dotyczące wyrażenia opinii mieszkańców Sołectwa Wielanowo w sprawie sprzedaży świetlicy wiejskiej w miejscowości Wielanowo zlokalizowanej na działce ewidencyjnej nr 436 obręb 0006 Wielanowo.

Celem konsultacji jest uzyskanie uwag i opinii mieszkańców Sołectwa Wielanowo na temat sprzedaży świetlicy wiejskiej w miejscowości Wielanowo.

Konsultacje będą obejmowały teren miejscowości Wielanowo, Boleszkowice i Glewo.

Czas trwania konsultacji ustala się na okres od dnia 22 listopada 2022 r. do dnia 02 grudnia 2022 r.

Konsultacje będą przeprowadzone w następujących formach:

  1. Zbieranie uwag, opinii lub propozycji na piśmie składanych osobiście w sekretariacie lub przesłanych pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Grzmiąca, ul. 1 Maja 7, 78 – 450 Grzmiąca (decyduje data wpływu do Urzędu),
  2. Drogą elektroniczną na adres: gmina@grzmiaca.org.pl w tytule wiadomości wpisując „Konsultacje społeczne – w sprawie wyrażenia opinii mieszkańców Sołectwa Wielanowo”.

Druk formularza konsultacji dostępny jest w sekretariacie Urzędu Gminy Grzmiąca (pok. 111) oraz w załączniku wiadomości.

Pełna treść ogłoszenia wraz z załącznikami umieszczona jest na Biuletynie Informacji Publicznej.

Banery/Logo