Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Muzyczne powitanie lata

20 czerwca 2022 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Grzmiącej odbył się występ artystyczny dzieci i młodzieży uczęszczające na pozalekcyjne zajęcia muzyczne organizowane przez Gminę Grzmiąca na mocy porozumienia z Powiatem Szczecineckim.

Uczestnicy zajęć muzycznych prezentowali swoje umiejętności przed mieszkańcami Gminy Grzmiąca pod czujnym okiem instruktorów Pani Heleny Sawickiej, Pani Mai Dowlaszewicz oraz Pana Jarosława Dowlaszewicza. Podczas muzycznego powitania lata można było nie tylko posłuchać muzyki, ale także spędzić miło i aktywnie poniedziałkowe popołudnie. Na zakończenie występów Zastępca Wójta Aleksandra Lachowska podziękowała uczestnikom zajęć umuzykalniających za udział w wydarzeniu, a instruktorom za zaangażowanie i wkład włożony w ich naukę i przygotowanie do występu .

Warto przypomnieć, że przez cały rok szkolny zajęcia organizowane były w trzech kategoriach tj.: zajęcia wokalne, nauka gry na gitarze oraz nauka gry na instrumentach klawiszowych.

Autor: Urząd Gminy Grzmiąca

Banery/Logo