Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Mikołaj w naszej szkole – Myśliwi dzieciom

W dniu 17 grudnia 2021r. dzieci i uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Iwinie odwiedził Mikołaj. Miłą niespodziankę, już po raz kolejny, sprawili dzieciom i uczniom myśliwi z Wojskowego Koła Łowieckiego „Ryś” ze Szczecinka. W godzinach porannych pod budynek szkoły zajechał wóz strażacki z Mikołajem i paczkami świątecznymi. Pojawienie się nieoczekiwanych gości wywołało wielki entuzjazm wśród dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów. Wszyscy otrzymali paczki ze słodkościami oraz zrobili sobie zdjęcie pamiątkowe z Mikołajem i jego pomocnikami.

W imieniu całej społeczności szkolnej pragniemy szczerze podziękować wszystkim tym, którzy tak mocno zaangażowali się w organizację paczek świątecznych. Podziękowania płyną dla Wojskowego Koła Łowieckiego "Ryś" ze Szczecinka i Ochotniczej Straży Pożarnej ze Starego Chwalimia. Ten dzień nie mógł się odbyć bez pomocy ludzi dobrego serca, Darz Bór!!!

Laube Beata - opiekun SU

Autor: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Iwinie (21)

Banery/Logo