Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

11 listopada

10 listopada 2021 roku w Zespole Szkół w Grzmiącej uczniowie wraz z nauczycielami uroczyście świętowali Dzień Niepodległości; Święto bardzo ważne dla wszystkich Polaków. To wyjątkowe i niepowtarzalne święto narodowe, które dla każdego Polaka wiąże się z innymi wspomnieniami i emocjami, a każdy z nas obchodzi je z należytym szacunkiem i powagą.

W tym dniu nie odbywała się tradycyjna akademia. Została ona zastąpiona montażem słowno - muzycznym poświęconym odzyskaniu niepodległości oraz konkursem i projektem "Szkoła do hymnu". Żeby jeszcze bardziej podkreślić powagę i uroczysty charakter tego wyjątkowego dnia, uczniowie przyszli do szkoły w strojach galowych, o godzinnie 11.11 w obecności Wójta Gminy Grzmiąca odśpiewaliśmy "Mazurka Dąbrowskiego". Uczniowie przygotowali i wręczyli wójtowi okolicznościowy medal.

Z tej okazji odbyły się różne konkursy. Jury wyróżniło prace plastyczne i desery biało - czerwone.

Nagrody otrzymali: Martyna Górniak, Aleksandra Kwiatkowska, Kacper Gostomczyk,  Mateusz Westerlich,  Alex Bęczkowski, Emilia Furman, Agata Czerwoniec, Amelia Szczerba, grupa uczniów z klasy 8a.

Uroczystość zorganizowali panie Karolina Bator, Anita Gardzioła, Wiesława Balon, pan Andrzej Anderman, wychowawczynie klas I - III.

Dla Niepodległej montaż artystyczny klas I - III

Uczniowie w hołdzie dla Niepodległej

Ogólnopolska akcja Niepodległa do Hymnu! - Zespół Szkół w Grzmiącej

 

Autor: Zespół Szkół w Grzmiącej (15)

Banery/Logo