Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2021

Harmonogram obowiązuje od 01.07.2021 do 31.12.2021

Obchody światowego dnia tabliczki mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w tym roku przypadał na 1 października. Jednak ze względu na panującą sytuację w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Iwinie Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia obchodziliśmy na zajęciach matematyki w dniach od 01.10 do 05.10.2021r. W tych dniach uświadamialiśmy innym iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym. Można się uczyć jej z przyjemnością, a jej znajomość owocuje. Uczniowie klas starszych mieli okazje odświeżyć sobie niezbędną wiedzę, dzięki gazetce zamieszczonej na holu szkolnym oraz w dniu święta zmierzyć się z łamigłówkami matematycznymi. Największe emocje wzbudził test z zakresu mnożenia i dzielenia w zakresie 100.

W klasie IV mistrzem tabliczki mnożenia została Katarzyna Kacprzak, w klasie V mistrzyniami zostały: Mariola Glanc i Amelia Szymańska, w klasie VI mistrzynią okazała się Klaudia Mejer, w klasie VII – Wiktoria Pietrzak a w klasie VIII mistrzem tabliczki mnożenia został Mariusz Kiełtyka.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, wspólna zabawa zachęciła do dalszej nauki, a matematyczne święto na długo zostanie w ich pamięci. Gratulujemy wszystkim.

                                                                                                                  Samorząd Uczniowski

Autor: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Iwinie

Banery/Logo