Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Rozpoczęcie roku szkolnego

Drodzy Uczniowie, stoimy dziś u progu nowego roku szkolnego. Pełni wakacyjnych wrażeń rozpoczynacie kolejny etap Waszej edukacji, przed Wami nowe doświadczenia i wyzwania. Po dwóch miesiącach wypoczynku czeka Was teraz czas wytężonej pracy. Życzę Wam więc wytrwałości i zapału do nauki, ale też wiele radości w tych nadchodzących miesiącach. Pierwszoklasiści dzień ten jest dla Was szczególnie ważny, dziś oficjalnie staniecie się uczniami. Życzę Wam, aby szkoła okazała się dla Was miejscem przyjaznym, żeby czas nauki w szkole podstawowej był wspaniałą przygodą.

Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty życzę spokojnej, satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wielu sukcesów zawodowych, pozytywnej energii i radości z osiągnięć Waszych wychowanków.

Rodzicom i Opiekunom uczniów życzę, aby rozwój i osiągnięcia Waszych dzieci były dla Państwa źródłem radości i dumy.

Rok szkolny 2020/2021 był wyjątkowy pod wieloma względami, wymagał zarówno od uczniów, nauczycieli, jak i rodziców odnalezienia się w zupełnie nowej rzeczywistości. Nikt już chyba nie chciałby do tego wracać. Dlatego mam nadzieję, że uczniowie powrócą już na dobre do nauki w szkolnych ławach, czego wszystkim Państwu i sobie życzę.

Całej społeczności szkolnej życzę, aby rozpoczynający się rok szkolny był spokojny i bezpieczny!


Wójt Patryk Makowski

Autor: Agnieszka Dymus

Banery/Logo