Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Rozkład jazdy autobusów obowiązujący od 06.09.2021 r. PKS GRYFICE Sp. z o.o.

Trasa Nr 1

I
Km Relacja Nr kursu Godz. wyjazdu
0 Grzmiąca (urząd)   6.35
8 Iwin (Szkoła Podstawowa)   6.50
21 Radomyśl 10 7.09
27 Storkowo 9 7.15
32 Lubogoszcz 13 7.21
38 Iwin (Szkoła Podstawowa)   7.30
41 Przeradz 28 7.33
44 Iwin (Szkoła Podstawowa)   7.38
48 Lubogoszcz 10 7.45
51 Grzmiąca (Szkoła Podstawowa)   7.55
52 Grzmiąca (Przedszkole)   7.57
53 Grzmiąca (urząd)   8.05
II
Km Relacja Godz. wyjazdu
0 Grzmiąca (urząd) 12.20
8 Iwin (Szkoła Podstawowa) 12.35
18 Przeradz 13.00
21 Radomyśl 13.05
27 Storkowo 13.13
33 Lubogoszcz 13.20
37 Iwin (Szkoła Podstawowa) 13.25
46 Grzmiąca (urząd) 13.40
III (czwartek, piątek)
Km Relacja Godz. wyjazdu
0 Grzmiąca (urząd) 14.10
8 Iwin (Szkoła Podstawowa) 14.25
18 Przeradz 14.50
21 Radomyśl 14.55
27 Storkowo 15.03
33 Lubogoszcz 15.10
37 Iwin (Szkoła Podstawowa) 15.15
46 Grzmiąca (urząd) 15.30
IV (poniedziałek, wtorek, środa)
Km Relacja Godz. wyjazdu
0 Grzmiąca (urząd) 14.55
8 Iwin (Szkoła Podstawowa) 15.10
18 Przeradz 15.35
21 Radomyśl 15.40
27 Storkowo 15.48
33 Lubogoszcz 15.55
37 Iwin (Szkoła Podstawowa) 16.00
46 Grzmiąca (urząd) 16.15

Trasa Nr 2

I
Km Relacja Nr kursu Godz. wyjazdu
0 Grzmiąca (urząd)   6.45
10 Nosibądy 11 7.00
15 Wielanowo 8 7.10
16 Boleszkowice 3 7.15
21 Krosino 34 7.20
29 Grzmiąca (Przedszkole)   7.30
30 Grzmiąca (Szkoła Podstawowa)   7.33
33 Sucha 30 7.36
42 Wielawino 21 7.45
47 Grzmiąca (Szkoła Podstawowa)   7.52
47 Grzmiąca (Przedszkole)   7.55
48 Grzmiąca (urząd)   8.05
II
Km Relacja Godz. wyjazdu
0 Grzmiąca (urząd) 12.35
1 Grzmiąca (Szkoła Podstawowa) 12.40
1 Grzmiąca (Przedszkole) 12.45
5 Wielawino 12.50
9 Lubogoszcz 12.55
17 Sucha 13.05
22 Krosino 13.15
26 Boleszkowice 13.20
28 Wielanowo 13.25
33 Nosibądy 13.30
43 Grzmiąca (urząd) 13.45
III (poniedziałek, piątek)
Km Relacja Godz. wyjazdu
0 Grzmiąca (urząd) 14.25
1 Grzmiąca (Szkoła Podstawowa) 14.30
5 Wielawino 14.35
9 Lubogoszcz 14.40
17 Sucha 14.50
22 Krosino 15.00
26 Boleszkowice 15.05
28 Wielanowo 15.10
33 Nosibądy 15.15
43 Grzmiąca (urząd) 15.30
IV (wtorek, środa, czwartek)
Km Relacja Godz. wyjazdu
0 Grzmiąca (urząd) 14.25
1 Grzmiąca (Szkoła Podstawowa) 14.30
5 Wielawino 14.35
9 Lubogoszcz 14.40
17 Sucha 14.50
22 Krosino 15.00
26 Boleszkowice 15.05
28 Wielanowo 15.10
33 Nosibądy 15.15
43 Grzmiąca (urząd) 15.30

Trasa Nr 3

I
Km Relacja Nr kursu Godz. wyjazdu
0 Grzmiąca (urząd)   6.35
10 Godzisław 14 6.50
14 Czechy 12 6.55
21 Sławno 6 7.05
25 Przystawy 13 7.15
29 Równe 13 7.20
31 Grzmiąca (Szkoła Podstawowa)   7.25
32 Grzmiąca (Przedszkole)   7.30
38 Mieszałki 14 7.40
40 Radusz 2 7.43
43 Gdaniec 7 7.46
46 Grzmiąca (Szkoła Podstawowa)   7.50
47 Grzmiąca (Przedszkole)   7.55
48 Grzmiąca (urząd)   8.00
II
Km Relacja Godz. wyjazdu
0 Grzmiąca (urząd) 12.35
1 Grzmiąca (Szkoła Podstawowa) 12.40
1 Grzmiąca (Przedszkole) 12.45
3 Równe 12.50
10 Gdaniec 13.00
13 Radusz 13.05
15 Mieszałki 13.10
19 Godzisław 13.15
23 Czechy 13.20
27 Przystawy 13.25
31 Sławno 13.30
41 Grzmiąca (urząd) 13.45
III (poniedziałek, piątek)
Km Relacja Godz. wyjazdu
0 Grzmiąca (urząd) 14.25
1 Grzmiąca (Szkoła Podstawowa) 14.30
3 Równe 14.35
10 Gdaniec 14.45
13 Radusz 14.50
15 Mieszałki 14.55
19 Godzisław 15.00
23 Czechy 15.05
27 Przystawy 15.10
31 Sławno 15.15
41 Grzmiąca (urząd) 15.30
IV (wtorek, środa, czwartek)
Km Relacja Godz. wyjazdu
0 Grzmiąca (urząd) 15.15
1 Grzmiąca (Szkoła Podstawowa) 15.20
3 Równe 15.25
10 Gdaniec 15.35
13 Radusz 15.40
15 Mieszałki 15.45
19 Godzisław 15.50
23 Czechy 15.55
27 Przystawy 16.00
31 Sławno 16.05
41 Grzmiąca (urząd) 16.20

Autor: Agnieszka Dymus

Banery/Logo