Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Podpisanie umowy na poprawę infrastruktury sportowej

Dziś w Barwicach została zawarta umowa na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2021 roku pomiędzy Województwem Zachodniopomorskim reprezentowanym przez Członka Zarządu – Stanisław Wziątek a Gminą Grzmiąca reprezentowaną przez Wójta Patryka Makowskiego.

Gmina Grzmiąca otrzyma pomoc finansową w wysokości 20 tys. zł na zadnie pn. „Modernizacja trybuny sportowej na stadionie w Grzmiącej”. Zabezpieczony wkład własny gminy w wysokości 24 tys. zł pochodzi z uruchomionego w tym roku Funduszu Sołeckiego.

W ramach projektu planuje się wykonanie fundamentów wraz z utwardzeniem gruntu, wyrównanie terenu oraz dostawę wraz z montażem trybuny sportowej na co najmniej 80 miejsc. Dodatkowo zostanie zmodernizowana strefa dla zawodników rezerwowych, trenerów, pomocy medycznej – dwie kabiny na co najmniej 10 miejsc.
Niebawem zostanie ogłoszone zapytanie ofertowe na realizacje tego zadania.

Autor: Katarzyna Śmiechowska

Banery/Logo