Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Dzień dziecka

Tylko dzieci potrafią zatknąć kij w piasku,
uznać, że jest królową i obdarzyć go miłością.

Antoine de Saint - Exupere

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto obchodzone niemal na całym świecie. Jednak nie we wszystkich krajach w tym samym dniu i w ten sam sposób. Różnice wynikają przede wszystkim z tradycji narodowych i religijnych danego obszaru kulturowego.

1 czerwca w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Iwinie został zorganizowany Dzień Dziecka. Ten dzień różnił się od zwykłego dnia spędzonego w ławce szkolnej. Pierwszą godzinę lekcyjną każda klasa spędziła z wychowawcą. Ten czas został przeznaczony na gry i zabawy dydaktyczne, konkurencje sportowe, spacer po okolicy itp. Następnie każda klasa korzystała z atrakcji na boisku szkolnym. Wójt Gminy Grzmiąca pan Patryk Makowski przygotował dla naszych uczniów watę cukrową. Chętni uczniowie mogli wypróbować swoich sił na dmuchanej ścianie wspinaczkowej. Na ściankę mogą się jednocześnie wspinać dwie osoby, co jest świetnym pomysłem na połączenie zabawy z rywalizacją. Ścianka dostarczyła uczniom wielu wspaniałych wrażeń i była emocjonującą atrakcją. Rada Rodziców zorganizowała dla wszystkich słodkości i napoje oraz loterię fantową. Zakończeniem tego wspaniałego dnia była pieczona kiełbaska z bułeczką i ketchupem. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Dnia Dziecka serdecznie dziękujemy!

Samorząd Uczniowski

Autor: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Iwinie (20)

Banery/Logo