Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Rozkład jazdy autobusów FHU "ARAN" Artur Mikołajczyk

Trasa nr 1
Miejscowość Godzina odjazdu
Boleszkowice 6.55
Wielanowo 7.00
Nosibądy 7.10
Mieszałki 7.15
Radusz 7.20
Gdaniec 7.25
Grzmiąca szkoła 7.30
Grzmiąca przedszkole 7.35
Sucha 7.40
Grzmiąca przedszkole 7.50
Grzmiąca szkoła 7.55
Grzmiąca urząd 8.00
Grzmiąca przedszkole 12.35
Grzmiąca urząd 12.37
Grzmiąca szkoła 12.40
Sucha 12.50
Krosino kolonia 12.55
Krosino 13.00
Wielanowo 13.05
Boleszkowice 13.10
Nosibądy 13.20
Grzmiąca urząd 13.35
Grzmiąca urząd 14.25
Grzmiąca szkoła 14.30
Sucha 14.35
Krosino 14.45
Wielanowo 14.50
Boleszkowice 14.55
Nosibądy 15.05
Krosino 15.20
Trasa nr 2
Miejscowość Godzina odjazdu
Sławno 6.45
Czechy 6.55
Czechy skrzyzowanie 7.00
Godzisław 7.05
Godzisław kolonia 7.10
Przystawy 7.15
Równe 7.20
Grzmiąca szkoła 7.25
Grzmiąca przedszkole 7.30
Krosino 7.40
Grzmiąca przedszkole 7.50
Grzmiąca szkoła 7.55
Grzmiąca urząd 8.00
Grzmiąca przedszkole 12.35
Grzmiąca urząd 12.37
Grzmiąca szkoła 12.40
Równe 12.45
Gdaniec 12.50
Radusz 12.55
Mieszałki 13.00
Godzisław 13.05
Czechy skrzyżowanie 13.10
Czechy 13.15
Sławno 13.25
Przystawy 13.35
Grzmiąca 13.45
Grzmiąca urząd 14.25
Grzmiąca szkoła 14.30
Równe 14.35
Przystawy 14.40
Sławno 14.50
Czechy 15.00
Godzisław 15.05
Mieszałki 15.10
Radusz 15.15
Gdaniec 15.20
Grzmiąca 15.25
Trasa nr 3
Miejscowość Godzina odjazdu
Grzmiąca urząd 6.35
Lubogoszcz 6.40
Storkowo 6.47
Storkowo skrz. 6.50
Radomyśl kolonia 6.55
Radomyśl 7.00
Przeradz 7.05
Iwin 7.10
Iwin kolonia 7.15
Kusowo 7.20
Iwin 7.25
Lubogoszcz 7.30
Wielawino 7.35
Grzmiąca przedszkole 7.45
Grzmiąca szkoła 7.50
Grzmiąca urząd 11.50
Iwin

12.05

Iwin Kolonia

12.10

Kusowo 12.15
Przeradz 12.20
Radomyśl skrzyżowanie 12.25
Radomyśl 12.25
Storkowo 12.30
Lubogoszcz 12.35
Grzmiąca przedszkole 12.40
Grzmiąca szkoła 12.45
Grzmiąca urząd 12.47
Wielawino 12.50
Lubogoszcz 12.55
Grzmiąca 13.05
Iwin Szkoła 13.55
Iwin Kolonia 14.00
Kusowo 14.05
Przeradz 14.10
Radomyśl skrzyżowanie 14.15
Radomyśl 14.20
Storkowo 14.20
Lubogoszcz 14.25
Grzmiąca szkoła 14.35
Grzmiąca urząd 14.37
Wielawino 14.40
Lubogoszcz 14.45

Banery/Logo