Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Nowe trybuny na stadionie w Grzmiącej

29 kwietnia br. (czwartek) odbędzie się XXIV sesja Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, na której rozpatrywana będzie uchwała w sprawie udzielenia pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2021 roku.

Miło nam poinformować, że Gmina Grzmiąca znalazła się na liście jednostek z dofinansowaniem w wysokości 20 tys. złotych na zadnie pn. „Modernizacja trybuny sportowej na stadionie w Grzmiącej”. W ramach zadania planuje się wykonanie fundamentów wraz z utwardzeniem gruntu, wyrównanie terenu oraz dostawę wraz z montażem trybuny sportowej na co najmniej 80 miejsc. Dodatkowo zostanie zmodernizowana strefa dla zawodników rezerwowych, trenerów, pomocy medycznej – dwie kabiny na co najmniej 10 miejsc.
Realizacja projektu przyczyni się do poprawy atrakcyjności całego kompleksu sportowego oraz podniesienia poziomu bezpieczeństwa i komfortu osób korzystających z infrastruktury. Zakup oraz montaż trybun przede wszystkim zapewni komfort użytkowników/ kibiców, ale również pozwoli na pomieszczenie większej liczby osób podczas wydarzeń sportowych oraz innych imprez plenerowych.

Autor: Katarzyna Śmiechowska

Banery/Logo