Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Dzień wolny od pracy

Zgodnie z obowiązującymi przepisami - art. 130 § 2 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks Pracy - każde święto występujące w okresie rozliczeniowym i przypadające w innym dniu niż niedziela obniża wymiar czasu pracy o 8 godzin, co oznacza, że pracodawca za święta przypadające w dni dodatkowo wolne od pracy udziela pracownikom innego dnia wolnego.

Dla pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grzmiącej sobota jest ustalona jako dzień wolny od pracy z tytułu zapewnienia przeciętnie 5-dniowego tygodnia pracy.

W związku z powyższym Zarządzeniem nr 4/2021 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grzmiącej z dnia 20 kwietnia 2021 roku ustalono dzień 30 kwietnia 2021 roku dniem wolnym od pracy dla pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grzmiącej w zamian za święto przypadające w sobotę, tj. 1 maja 2021 roku.

Autor: Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Banery/Logo