Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2022

Stanowisko do samospisu NSP 2021

Szanowni Państwo!


Dziś rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.
Przypominamy, że spisem objęci są wszyscy mieszkańcy Polski – Polacy i cudzoziemcy oraz stali mieszkańcy Polski, którzy w czasie spisu przebywają za granicą. Samospis internetowy jest podstawową, ale nie jedyną możliwością udziału w NSP 2021. Spisać się można również telefonicznie dzwoniąc na infolinię spisową pod nr: 22 279 99 99 – tzw. „spis na żądanie”.

Dla osób, którym ograniczenia techniczne uniemożliwiają samospis internetowy, na parterze budynku Urzędu Gminy Grzmiąca zostało przygotowane stanowisko komputerowe z dostępem do Internetu. Ze stanowiska można korzystać w godzinach pracy urzędu po wcześniejszym umówieniu się z Członkiem Gminnego Biura Spisowego dzwoniąc pod nr 94 37 368 10.
Z osobami, które nie spiszą się przez Internet bądź przez telefon po 15 kwietnia br. skontaktuje się rachmistrz spisowy – telefonicznie lub w celu przeprowadzenia wywiadu odwiedzi nas w domu. Każdy rachmistrz będzie miał identyfikator z numerem, który będzie można zweryfikować poprzez aplikację na stronie spis.gov.pl lub na infolinii.
Więcej informacji na stronie https://spis.gov.pl/  oraz http://www.grzmiaca.org.pl/

#NSP2021

Autor: Aleksandra Lachowska

Banery/Logo