Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2021

Harmonogram obowiązuje od 01.07.2021 do 31.12.2021

Informacji o planowanej ankiecie dotyczącej usługach publicznych i potrzebach mieszkańców gmin

Szanowni Mieszkańcy,

nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Partnerstwo Powiatu Szczecineckiego”, które obejmuje wszystkie gminy powiatu szczecineckiego. Wspólnie z Partnerami i Związkiem Miast Polskich pracujemy nad strategią rozwoju obszaru Partnerstwa. Ważnym elementem naszych działań jest rzetelna diagnoza jego sytuacji społeczno-gospodarczej. Dlatego zbadanie ocen mieszkańców w zakresie jakości usług publicznych, potrzeb mieszkańców a także opinii na temat atutów i słabości obszaru Partnerstwa jest dla nas bardzo ważne. Badanie przeprowadzimy w dniach od 25 stycznia do 07 lutego 2021 r. i będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiety dotyczącej Waszych opinii o miejscu, w którym żyjecie: usługach publicznych i potrzebach mieszkańców gmin leżących na obszarze Partnerstwa.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. W ramach Partnerstwa przygotowujemy obecnie wspólną strategię rozwoju obszaru Partnerstwa aby wspólnie starać się o fundusze pomocowe, w tym unijne, na realizację zadań, które w największym stopniu poprawią sytuację mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców.Wierzymy, że jej realizacja przyczyni się do powstrzymania emigracji młodych osób i zachęci do wiązania życiowych planów właśnie z tym miejscem.

Autor: Wójt Patryk Makowski

Banery/Logo