Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Stowarzyszenie Wspólnie z mikrodotacją !

Szanowni Mieszkańcy,
Informujemy, że Stowarzyszenie Wspólnie otrzymało mikrodotację w wysokości 4 tysięcy złotych na zadanie pn. „Razem możemy więcej – integracja w Grzmiącej” w ramach naboru II na rok 2020 „Program Społecznik na lata 2019-2021”, Subregion D.

Dzięki otrzymanemu wsparciu został zakupiony niezbędny sprzęt do organizowania inicjatyw oddolnych tj. nowa maszyna do waty cukrowej oraz duży namiot. Ponadto planujemy organizację pikniku inauguracyjnego dla mieszkańców Gminy Grzmiącej. Pragniemy zachęcić społeczeństwo do aktywniejszego spędzania wolnego czasu, integracji społecznej oraz nawiązywania nowych znajomości.

Niestety od 16 października 2020 r. powiat szczecinecki jest w czerwonej strefie, a od 24 października czerwoną strefą stała się także cała Polska.
Aktualnie obowiązujące obostrzenia nie pozawalają na organizację wydarzeń integracyjnych, ponieważ w zgromadzeniach publicznych może wziąć udział tylko 5 osób, a w naszym projekcie założyliśmy, że w wydarzeniu weźmie udział około 100 osób.
Jesteśmy zmuszeniu poczekać na stabilizację sytuacji wywołanej koronawirusem.

Autor: Katarzyna Śmiechowska

Banery/Logo