Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2021

Harmonogram obowiązuje od 01.07.2021 do 31.12.2021

BĘDZIE CIEPLEJ, TANIEJ I BARDZIEJ EKO !

Mimo szalejącej pandemii nie zwalniamy tempa . Gmina Grzmiąca otrzymała dofinansowanie w wysokości 30 tys. zł (90%) w ramach Programu "Remiza", realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

W ramach zadania zostanie wykonana termomodernizacja tylnej ściany budynku remizy strażackiej w Grzmiącej, (169 m2 warstwą styropianu o grubości 15 cm). We wtorek, 10 listopada br. firma Dar-Bud. Przedsiębiorstwo - remontowo - budowlano - usługowe Dariusz Kuś wyłoniona w ramach przeprowadzonego postępowania rozpoczęła prace termomodernizacyjne budynku.

Wykonanie termomodernizacji w znaczący sposób wpłynie na poprawę właściwości energetycznych budynku, jak również poprawi jego estetykę i funkcjonalność. Zmiana właściwości energetycznych budynku znacząco wpłynie na zużycie energii cieplnej, a co za tym idzie zmniejszą się jego koszty utrzymania.

Autor: Katarzyna Śmiechowska

Banery/Logo