Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2024

Zapytanie ofertowe na realizację zadania pn. „Remont więźby dachowej i wymiana pokrycia dachowego kościoła pw. św. Stanisława BM w Nosibądach”

Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej pw. Matki Bożej Królowej Polski

zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn.:

"Remont więźby dachowej i wymiana pokrycia dachowego kościoła pw. św. Stanisława BM w Nosibądach”.

Przedmiotem zamówienia jest remont więźby dachowej i wymiana pokrycia dachowego kościoła pw. św. Stanisława BM w Nosibądach. Zakres niezbędnych prac budowlanych dla planowanej inwestycji obejmuje m.in.:
a) remont więźby dachowej (wymiana/naprawa uszkodzonych elementów konstrukcyjnych, zabezpieczeniu konstrukcji drewnianej przeciwdziałaniu szkodników drewna, przeciwpożarowo, przeciwwilgociowo i przeciwgrzybicznie;
b) wymiana pokrycia dachowego nad nawą główną;
c) wykonanie nowej instalacji odprowadzającej wodę deszczową z połaci dachowej;
d) wykonanie płotków śniegowych;
e) wykonanie instalacji odgromowej.

Zadanie inwestycyjne dofinansowane jest z Rządowy Program Odbudowy Zabytków - edycja pierwsza.

Ofertę należy złożyć w siedzibie Urzędu Gminy Grzmiąca, ul. 1 Maja 7, 78-450 Grzmiąca, pok. nr 111 (sekretariat), w terminie do dnia 26.07.2024 roku, do godz. 11:00. Za termin złożenia oferty uważa się termin jej dotarcia do Urząd Gminy Grzmiąca.

Szczegóły dotyczące zapytania ofertowego zostały zawarte w treści zapytania ofertowego oraz załącznika do niniejszego zapytania.

Autor: Katarzyna Śmiechowska

Banery/Logo