2017

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Sukces artystów ze Szkoły Podstawowej w Mieszałkach

Przejdź do - Sukces artystów ze Szkoły Podstawowej w Mieszałkach

Zespół wokalny „Uśmiech” i solistkę Lenę Bołdak ze Szkoły Podstawowej w Mieszałkach zgłoszono do występu artystycznego gmin w tegorocznych obchodach Święta Plonów w Juchowie.

26 września 2017
Helena Ziętalak (18)
Czytaj więcej o: Sukces artystów ze Szkoły Podstawowej w Mieszałkach

Akcja ,,Sprzątanie Świata”

Przejdź do - Akcja ,,Sprzątanie Świata”

W piątek 15 września 2017 roku, w Szkole Podstawowej w Mieszałkach, jak co roku, odbyła się akcja  „Sprzątanie świata ". Hasło tegorocznej edycji, ogłoszone przez Fundację Nasza Ziemia, brzmiało „ Nie ma śmieci – są surowce".

25 września 2017
Szkoła Podstawowa w Mieszałkach (17)
Czytaj więcej o: Akcja ,,Sprzątanie Świata”

Dożynki powiatowe 2017

Przejdź do - Dożynki powiatowe 2017

Tegoroczne Święto Plonów już za nami. W tym roku impreza odbyła się 16 września w Juchowie, a jej organizatorami byli: Starostwo Powiatowe w Szczecinku, Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie, w imieniu Urzędu Miejskiego w Bornem Sulinowie, wspierane przez Sołectwo Juchowo i Fundację im. St. Karłowskiego z Juchowa.

21 września 2017
Urząd Gminy Grzmiąca (16)
Czytaj więcej o: Dożynki powiatowe 2017

ZAWIADOMIENIE O XXIX SESJI RADY GMINY GRZMIĄCA

Działając na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym

(Dz. U. z 2016, poz. 446 z późn. zm.) zwołuję 

XXIX  sesję Rady Gminy Grzmiąca  27 września 2017 roku, o godzinie 13:00

w sali narad Urzędu Gminy Grzmiąca.

21 września 2017
Biuro Rady Gminy Grzmiąca (15)
Czytaj więcej o: ZAWIADOMIENIE O XXIX SESJI RADY GMINY GRZMIĄCA

Sprzątanie świata 2017

Przejdź do - Sprzątanie świata 2017

„Nie ma śmieci - są surowce”, to hasło tegorocznej akcji "Sprzątanie Świata", która ma na celu budowanie świadomości ekologicznej oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska. W piątek 15. września uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami wyruszyli na "wielkie sprzątanie" pobliskiego lasu i drogi prowadzącej do szkoły.

20 września 2017
Violetta Putek (14)
Czytaj więcej o: Sprzątanie świata 2017

Perły polskiego big beatu 4 "Marek Grechuta"

Przejdź do - Perły polskiego big beatu 4 "Marek Grechuta"

15 września 2017r.w Szkole Podstawowej w Iwinie odbył się koncert umuzykalniający pt. PERŁY POLSKIEGO BIG BEATU 4 "Marek Grechuta". Na scenie wystąpili muzycy z koszalińskiej filharmonii, którzy zaprezentowali niezapomniane, urzekające pięknem, wielkie przeboje Marka Grechuty, takie jak: "Dni, których nie znamy", "Będziesz moją damą", "Niepewność", "Motorek", "Nie dokazuj", "Ojczyzna".

20 września 2017
Violetta Putek - nauczyciel muzyki (13)

Uwaga – zmiana miejsca spotkania informacyjnego pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”

Przejdź do - Uwaga – zmiana miejsca spotkania informacyjnego pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”

W związku z remontem w budynku Starostwa Powiatowego w Szczecinku, zmianie ulega miejsce spotkania planowanego na 22 września 2017r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza na  spotkanie informacyjne pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”, które odbędzie się 22 września br. o godz. 10:00, w sali konferencyjnej w Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku, ul. Mickiewicza 2.

19 września 2017
Zespół LPI: Magdalena Leszczyńska, Joanna Radomska (12)
Czytaj więcej o: Uwaga – zmiana miejsca spotkania informacyjnego pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”

Bezpłatne badania mammograficzne

Logo bezpłatnych badań mammograficznych

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię (prześwietlenie piersi) w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

18 września 2017
Urząd Gminy Grzmiąca (11)
Czytaj więcej o: Bezpłatne badania mammograficzne

XVIII edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Logo turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”Zacznij piłkarską przygodę jak reprezentanci. Udział w tym Turnieju to pierwszy krok do świata wielkiej piłki.

Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę spełnienia marzeń o spotkaniu z reprezentantami Polski i zagraniu na stadionie PGE Narodowym. Zapisy do nowej edycji potrwają do 30 września.

14 września 2017
Agata Lewandowska – Arscom Group (10)
Czytaj więcej o: XVIII edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Konsultacje społeczne

Spotkanie informacyjne pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”, które odbędzie się 22 września br. o godz. 10:00, w sali narad nr 202 Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. 28 Lutego 16.

8 września 2017
LPI Szczecinek (8)
Czytaj więcej o: Spotkanie informacyjne pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”

Konkurs Marszałka Województwa "Aktywni dla Seniorów" – edycja 2017

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz zaprasza do udziału w konkursie „Aktywni dla Seniorów”. Konkurs jest skierowany do aktywnych seniorów, wszystkich jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych z terenu województwa zachodniopomorskiego działających na rzecz Seniorów.

8 września 2017
Magdalena Sadlak – Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej (6)
Czytaj więcej o: Konkurs Marszałka Województwa "Aktywni dla Seniorów" – edycja 2017

Dożynki parafialne

Ks. Proboszcz Tadeusz Liman, Rada Parafialna, Caritas Grzmiąca zapraszają w sobotę 9 września br. do ogrodu plebańskiego na dożynki parafialne.

 

W programie:

13.00 Msza Święta dziękczynna za tegoroczne zbiory w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Grzmiącej

  • Przejście korowodu dożynkowego na plebanię
  • Ceremoniał dożynkowy
  • Konkursy dla dzieci i dorosłych
  • Loteria fantowa
  • Stoiska dożynkowe z domowym jedzeniem i napojami
  • Ciasta, pierogi, grochówka, potrawy z grilla i inne atrakcje

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania

5 września 2017
Ks. Proboszcz Tadeusz Liman, Rada Parafialna, Caritas Grzmiąca (4)

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Przejdź do - Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

W poniedziałek, 4 września br., zainaugurowano kolejny rok szkolny. W naszej gminie obecnie funkcjonują 3 szkoły, w których łącznie uczy się 453 uczniów. Naukę rozpoczęło 79 uczniów w Szkole Podstawowej w Iwinie, 64 uczniów w Szkole Podstawowej w Mieszałkach i 310 w Zespole Szkół w Grzmiącej (79 gimnazjalistów, 162 w szkole podstawowej i 69 w przedszkolu).

6 września 2017
Urząd Gminy Grzmiąca (5)
Czytaj więcej o: Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Program Mieszkanie Plus w Bobolicach

Przejdź do - Program Mieszkanie Plus w Bobolicach

Informujemy, że Gmina Bobolice przystąpiła do Programu Rządowego Mieszkanie Plus. W założeniach Programu jest wybudowanie 2 bloków mieszkalnych dla 100 lokali. Planowany okres budowy i możliwość zamieszkania to 2018 - 2019 r. Lokalizacja to działka gminna nr 287 położona przy ul. Polnej w Bobolicach. Mieszkania będą oferowane nie tylko mieszkańcom Gminy Bobolice.

5 września 2017
Maja Wiśniewska – Urząd Miejski w Bobolicach (3)
Czytaj więcej o: Program Mieszkanie Plus w Bobolicach