Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Rozkład jazdy

Artykuły

  • PKS Koszalin

    Linia Szczecinek - Czechy przez Gałowo, Spore, Wierzchowo nr linii 63082

    882

    Ae

    Z

    R

    Prędkość techniczna

    (km/h)

    Odległość (km) Kategoria
    Drogi
    Dworce i przystanki

    881

    Ae

    Z

    R

    prz nar skr
    15:30    0,0 0,0   Gminna SZCZECINEK, ul. Dworcowa DA/DK  07:30
     15:32  36.00  1,2 1,2    DP 1303Z Szczecinek, ul. Warcisława IV 07:28
     15:37
     12.00  1,0 2,2    DP 1303Z Szczecinek, ul. Szafera 07:23
     15:40  34.00  1,7 3,9    DK11  Szczecinek, ul. Narutowicza/Tesco 07:20
     15:42  30.00  1,0 4,9    DP 1274Z  Szczecinek, ul. Bugno 07:18
     15:45  40.00  2,0 6,9    DP 1274Z  Gałowo  07:15
     15:47  27.00  0,9 7,8    DP 1274Z  Gałowo, skrz.  07:13
     15:51  36.00  2,4 10,2    DP 1274Z  Trzcinno  07:09
     15:53  57.00  1,9  12,1    DP 1274Z  Dobrogoszcz, skrz. I  07:07
    15:55  30.00  1,0  13,1    DP 1274Z  Dobrogoszcz, skrz. II 07:05
     15:58  38.00  1,9  15,0    DP 1276Z  Spore  07:02
     16:01  36.00 1,8  16,8    DP 1276Z  Nowe Gonne 06:59
     16:04  44.00 2,2 19,0    DK11  Nowe Gonne Sokolnik  06:56
     16:07  48.00 2,4 21,4   DK11   Białe 06:53
     16:09  48.00 1,6 23,0    DK11  Skrzyżowanie na Drężno 06:51
     16:14  43.20 3,6 26,6    DP 1266z  Stare Wierzchowo  06:46
     16:22  44.25 5,9 32,5    DK11  Wierzchowo 06:38
     16:23  30.00 0,5 33,0    DK11  Wierzchowo  06:37
     16:26  32.00 1,6 34,6     DP 1266z  Węglewo  06:34
     16:30  46.50 3,1 37,7 >   DP 1266z  Trzebiechowo  06:30
     16:35  38.40 3,2 40,9 >   DP 1266z  Kusowo 06:25
     16:45  41,40 6,9 47,8  4,6  Gminna  Sławno, gm. Grzmiąca  06:15
     16:52  36.00  4,2 52,0    DW171  Przystawy  06:08
     16:55  38.00  1,9  53,9     DW171  Równe  06:05
     16:58  48.00  2,4  56,3     DW171  Grzmiąca, ul. Bobolicka  06:02
     17:05 48.86 5,7  62,0    Gminna  Mieszałki  05:55
     17:10  45.60  3,8  65,8    Gminna  Godzisław  05:50
     17:15  45.60  3,8  69,6     DW171  CZECHY 05:45
    Czytaj Więcej o: PKS Koszalin

Banery/Logo