Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Rozkład jazdy

Artykuły

  • Rozkład jazdy autobusów obowiązujący od 06.09.2021 r. PKS GRYFICE Sp. z o.o.

    Trasa Nr 1

    I
    Km Relacja Nr kursu Godz. wyjazdu
    0 Grzmiąca (urząd)   6.35
    8 Iwin (Szkoła Podstawowa)   6.50
    21 Radomyśl 10 7.09
    27 Storkowo 9 7.15
    32 Lubogoszcz 13 7.21
    38 Iwin (Szkoła Podstawowa)   7.30
    41 Przeradz 28 7.33
    44 Iwin (Szkoła Podstawowa)   7.38
    48 Lubogoszcz 10 7.45
    51 Grzmiąca (Szkoła Podstawowa)   7.55
    52 Grzmiąca (Przedszkole)   7.57
    53 Grzmiąca (urząd)   8.05
    Czytaj Więcej o: Rozkład jazdy autobusów obowiązujący od 06.09.2021 r. PKS GRYFICE Sp. z o.o.
  • Rozkład jazdy autobusów FHU "ARAN" Artur Mikołajczyk

    Trasa nr 1
    Miejscowość Godzina odjazdu
    Boleszkowice 6.55
    Wielanowo 7.00
    Nosibądy 7.10
    Mieszałki 7.15
    Radusz 7.20
    Gdaniec 7.25
    Grzmiąca szkoła 7.30
    Grzmiąca przedszkole 7.35
    Sucha 7.40
    Grzmiąca przedszkole 7.50
    Grzmiąca szkoła 7.55
    Grzmiąca urząd 8.00
    Grzmiąca przedszkole 12.35
    Grzmiąca urząd 12.37
    Grzmiąca szkoła 12.40
    Sucha 12.50
    Krosino kolonia 12.55
    Krosino 13.00
    Wielanowo 13.05
    Boleszkowice 13.10
    Nosibądy 13.20
    Grzmiąca urząd 13.35
    Grzmiąca urząd 14.25
    Grzmiąca szkoła 14.30
    Sucha 14.35
    Krosino 14.45
    Wielanowo 14.50
    Boleszkowice 14.55
    Nosibądy 15.05
    Krosino 15.20
    Czytaj Więcej o: Rozkład jazdy autobusów FHU "ARAN" Artur Mikołajczyk
  • PKS Koszalin

    Na czas zawieszenia zajęć szkolnych w szkołach średnich poniższe linie autobusowe zostały zawieszone.

    Linia Szczecinek - Czechy przez Gałowo, Spore, Wierzchowo nr linii 63082

    882

    Ae

    Z

    R

    Prędkość techniczna

    (km/h)

    Odległość (km) Kategoria
    Drogi
    Dworce i przystanki

    881

    Ae

    Z

    R

    prz nar skr
    15:30    0,0 0,0   Gminna SZCZECINEK, ul. Dworcowa DA/DK  07:30
     15:32  36.00  1,2 1,2    DP 1303Z Szczecinek, ul. Warcisława IV 07:28
     15:37
     12.00  1,0 2,2    DP 1303Z Szczecinek, ul. Szafera 07:23
     15:40  34.00  1,7 3,9    DK11  Szczecinek, ul. Narutowicza/Tesco 07:20
     15:42  30.00  1,0 4,9    DP 1274Z  Szczecinek, ul. Bugno 07:18
     15:45  40.00  2,0 6,9    DP 1274Z  Gałowo  07:15
     15:47  27.00  0,9 7,8    DP 1274Z  Gałowo, skrz.  07:13
     15:51  36.00  2,4 10,2    DP 1274Z  Trzcinno  07:09
     15:53  57.00  1,9  12,1    DP 1274Z  Dobrogoszcz, skrz. I  07:07
    15:55  30.00  1,0  13,1    DP 1274Z  Dobrogoszcz, skrz. II 07:05
     15:58  38.00  1,9  15,0    DP 1276Z  Spore  07:02
     16:01  36.00 1,8  16,8    DP 1276Z  Nowe Gonne 06:59
     16:04  44.00 2,2 19,0    DK11  Nowe Gonne Sokolnik  06:56
     16:07  48.00 2,4 21,4   DK11   Białe 06:53
     16:09  48.00 1,6 23,0    DK11  Skrzyżowanie na Drężno 06:51
     16:14  43.20 3,6 26,6    DP 1266z  Stare Wierzchowo  06:46
     16:22  44.25 5,9 32,5    DK11  Wierzchowo 06:38
     16:23  30.00 0,5 33,0    DK11  Wierzchowo  06:37
     16:26  32.00 1,6 34,6     DP 1266z  Węglewo  06:34
     16:30  46.50 3,1 37,7 >   DP 1266z  Trzebiechowo  06:30
     16:35  38.40 3,2 40,9 >   DP 1266z  Kusowo 06:25
     16:45  41,40 6,9 47,8  4,6  Gminna  Sławno, gm. Grzmiąca  06:15
     16:52  36.00  4,2 52,0    DW171  Przystawy  06:08
     16:55  38.00  1,9  53,9     DW171  Równe  06:05
     16:58  48.00  2,4  56,3     DW171  Grzmiąca, ul. Bobolicka  06:02
     17:05 48.86 5,7  62,0    Gminna  Mieszałki  05:55
     17:10  45.60  3,8  65,8    Gminna  Godzisław  05:50
     17:15  45.60  3,8  69,6     DW171  CZECHY 05:45

     

    Czytaj Więcej o: PKS Koszalin

Banery/Logo