Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Bieżące

Bieżące

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

UWAGA

W dniu 13 lipca 2018r. (tj. piątek) Urząd Stanu Cywilnego, Dowody Osobiste oraz Ewidencja Ludności czynne będą do godziny 14.00.

Za utrudnienia przepraszamy.

11 lipca 2018
Urząd Gminy Grzmiąca (4)

Gmina Grzmiąca z 3 laureatami konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty sołeckie 2018”

Przejdź do - Gmina Grzmiąca z 3 laureatami konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty sołeckie 2018”

Dzisiaj, 6 lipca 2018 r., w sali narad Urzędu Gminy w Grzmiącej Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Tomasz Sobieraj, Wójt Gminy Grzmiąca Tadeusz Hajkowicz i sołtysi sołectw: Lubogoszcz – Agnieszka Śniadecka, Radomyśl – Tadeusz Hapyn i Storkowo – MariaCichocka-Adaśko podpisali umowy na realizację projektów nagrodzonych w Konkursie „Granty sołeckie 2018”.

6 lipca 2018
Urząd Gminy Grzmiąca (3)
Czytaj więcej o: Gmina Grzmiąca z 3 laureatami konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty sołeckie 2018”

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM ogłasza kolejne nabory wniosków

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEMinformuje, że na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Nabory wniosków” zostały zamieszczone ogłoszenia dotyczące naborów wniosków o przyznanie pomocy w zakresie rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej (konkurs nr 4/2018), promowania obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych i zachowania dziedzictwa lokalnego (konkurs nr 5/2018 i 1/OW/2018) oraz wzmocnienia kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych (2/OW/2018).

Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.

4 lipca 2018
Biuro LGD POJEZIERZE RAZEM (2)

Międzygminne Zawody Sportowo – Pożarnicze

Przejdź do - Międzygminne Zawody Sportowo – Pożarnicze

W sobotę, 23 czerwca br., na boisku sportowym w Grzmiącej odbyły się Międzygminne Zawody Sportowo – Pożarniczejednostek OSP z gmin Grzmiąca i Barwice połączone z obchodami 70-lecia istnienia jednostki OSP Grzmiąca. W zawodach wzięli udział strażacy z OSP: Grzmiąca, Krosino, Storkowo, Barwice i Stary Chwalim.

2 lipca 2018
Urząd Gminy Grzmiąca (1)
Czytaj więcej o: Międzygminne Zawody Sportowo – Pożarnicze

Zaproszenie do udziału w Dożynkach

Program „Dobry Start”

Logo programu

21 czerwca 2018
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grzmiącej (26)
Czytaj więcej o: Program „Dobry Start”

List Wójta Gminy Grzmiąca na zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Drodzy Uczniowie,

Szanowni Państwo

Nauczyciele, Pracownicy Oświaty

i Rodzice.

Minął kolejny rok szkolny, nadchodzą wytęsknione przez wszystkich wakacje. Wszystkim uczniom gratuluję zdobytej wiedzy i umiejętności. Wypoczywajcie, realizując swoje plany, rozwijając zainteresowania, które są dla Was najważniejsze. Cieszcie się swobodą i poznawaniem nowych miejsc. Mam nadzieję, że spotkacie wielu interesujących ludzi i nawiążecie nowe przyjaźnie. Obserwujcie wnikliwie wszystko co Was otacza, bo to także jest nauka i wiedza. Można ją zdobywać wszędzie – podczas wycieczek, na plaży, w lesie, a także w dobrze znanych rodzinnych stronach.

Nauczycielom dziękuję za rzetelność i wytrwałość, za serce i za zaangażowanie, za solidną, sumienną pracę. Dziękuję, że przekazujecie Państwo młodemu pokoleniu nieprzemijającą wartość dobra, prawdy i piękna.

Wszystkim nauczycielom, rodzicom, pracownikom oświaty i uczniom życzę słońca, ciepła, wypoczynku w pięknych miejscach i niezapomnianych przygód.

Wójt

Tadeusz Hajkowicz

Grzmiąca, dnia 22 czerwca 2018 roku

21 czerwca 2018
Wójt Gminy Grzmiąca (25)

KOMUNIKAT MINISTERSTWA CYFRYZACJI

Logo Ministerstwa Cyfryzacji - rejestracja dziecka

20 czerwca 2018
Wydział Komunikacji Ministerstwa Cyfryzacji (22)
Czytaj więcej o: KOMUNIKAT MINISTERSTWA CYFRYZACJI

Hania Balon laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Przejdź do - Hania Balon laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

15 czerwca 2018 roku w Koszalinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

20 czerwca 2018
Hanna Balon, uczennica klasy VII (21)
Czytaj więcej o: Hania Balon laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Niektórzy lubią poezję”

Przejdź do - Ogólnopolski Konkurs Literacki „Niektórzy lubią poezję”

Rozstrzygnięcie IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Niektórzy lubią poezję” odbyło się 12 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Warunkiem uczestnictwa było zgłoszenie, przez uczniów klas IV-VII, jednego lub dwóch tekstów poetyckich własnego autorstwa. Na Konkurs wpłynęło prawie 900 utworów. Podsumowanie miało odświętny charakter.

20 czerwca 2018
Hanna Balon, uczennica klasy VII (20)
Czytaj więcej o: Ogólnopolski Konkurs Literacki „Niektórzy lubią poezję”