Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Bieżące

Bieżące

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Dożynki powiatowe 2017

Przejdź do - Dożynki powiatowe 2017

Tegoroczne Święto Plonów już za nami. W tym roku impreza odbyła się 16 września w Juchowie, a jej organizatorami byli: Starostwo Powiatowe w Szczecinku, Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie, w imieniu Urzędu Miejskiego w Bornem Sulinowie, wspierane przez Sołectwo Juchowo i Fundację im. St. Karłowskiego z Juchowa.

21 września 2017
Urząd Gminy Grzmiąca (16)
Czytaj więcej o: Dożynki powiatowe 2017

ZAWIADOMIENIE O XXIX SESJI RADY GMINY GRZMIĄCA

Działając na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym

(Dz. U. z 2016, poz. 446 z późn. zm.) zwołuję 

XXIX  sesję Rady Gminy Grzmiąca  27 września 2017 roku, o godzinie 13:00

w sali narad Urzędu Gminy Grzmiąca.

21 września 2017
Biuro Rady Gminy Grzmiąca (15)
Czytaj więcej o: ZAWIADOMIENIE O XXIX SESJI RADY GMINY GRZMIĄCA

Sprzątanie świata 2017

Przejdź do - Sprzątanie świata 2017

„Nie ma śmieci - są surowce”, to hasło tegorocznej akcji "Sprzątanie Świata", która ma na celu budowanie świadomości ekologicznej oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska. W piątek 15. września uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami wyruszyli na "wielkie sprzątanie" pobliskiego lasu i drogi prowadzącej do szkoły.

20 września 2017
Violetta Putek (14)
Czytaj więcej o: Sprzątanie świata 2017

Perły polskiego big beatu 4 "Marek Grechuta"

Przejdź do - Perły polskiego big beatu 4 "Marek Grechuta"

15 września 2017r.w Szkole Podstawowej w Iwinie odbył się koncert umuzykalniający pt. PERŁY POLSKIEGO BIG BEATU 4 "Marek Grechuta". Na scenie wystąpili muzycy z koszalińskiej filharmonii, którzy zaprezentowali niezapomniane, urzekające pięknem, wielkie przeboje Marka Grechuty, takie jak: "Dni, których nie znamy", "Będziesz moją damą", "Niepewność", "Motorek", "Nie dokazuj", "Ojczyzna".

20 września 2017
Violetta Putek - nauczyciel muzyki (13)

Uwaga – zmiana miejsca spotkania informacyjnego pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”

Przejdź do - Uwaga – zmiana miejsca spotkania informacyjnego pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”

W związku z remontem w budynku Starostwa Powiatowego w Szczecinku, zmianie ulega miejsce spotkania planowanego na 22 września 2017r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza na  spotkanie informacyjne pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”, które odbędzie się 22 września br. o godz. 10:00, w sali konferencyjnej w Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku, ul. Mickiewicza 2.

19 września 2017
Zespół LPI: Magdalena Leszczyńska, Joanna Radomska (12)
Czytaj więcej o: Uwaga – zmiana miejsca spotkania informacyjnego pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”

Bezpłatne badania mammograficzne

Logo bezpłatnych badań mammograficznych

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię (prześwietlenie piersi) w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

18 września 2017
Urząd Gminy Grzmiąca (11)
Czytaj więcej o: Bezpłatne badania mammograficzne

Konsultacje społeczne

XVIII edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Logo turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”Zacznij piłkarską przygodę jak reprezentanci. Udział w tym Turnieju to pierwszy krok do świata wielkiej piłki.

Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę spełnienia marzeń o spotkaniu z reprezentantami Polski i zagraniu na stadionie PGE Narodowym. Zapisy do nowej edycji potrwają do 30 września.

14 września 2017
Agata Lewandowska – Arscom Group (10)
Czytaj więcej o: XVIII edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Bezpłatne szkolenia komputerowe

Logo projektu z bezpłatnymi szkoleniami komputerowymi

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu komputerowym, finansowanym w 100 % ze środków Unii Europejskiej.

13 września 2017
Urząd Gminy Grzmiąca (9)
Czytaj więcej o: Bezpłatne szkolenia komputerowe

Spotkanie informacyjne pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”, które odbędzie się 22 września br. o godz. 10:00, w sali narad nr 202 Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. 28 Lutego 16.

8 września 2017
LPI Szczecinek (8)
Czytaj więcej o: Spotkanie informacyjne pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”