Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 lutego 2020

W połowie stycznia rozpoczęły się prace modernizacyjne w obiektach użyteczności publicznej na terenie Gminy Grzmiąca, polegające na wymianie stolarki okiennej i drzwiowej. Dzięki inwestycji zamontowanych zostanie 62 sztuki nowych okien zewnętrznych oraz 6 sztuk drzwi zewnętrznych. Dostawą i montażem zajęła się firma, która przedstawiła najkorzystniejszą ofertę w ogłoszonym zamówieniu publicznym – PHU Piotr Perenc.

Nowe okna i drzwi zastąpią stare kilkudziesięcioletnie między innymi w budynku Ośrodka Zdrowa w Grzmiącej, w Przedszkolu, w budynku wielofunkcyjnym – dom szkoleniowy, w budynku socjalnym w Przeradzu, w świetlicy w Czechach, Lubogoszczy i Przystawach oraz okna balkonowe w Urzędzie Gminy Grzmiąca.

Wymienione zostaną także piece w świetlicy w Czechach oraz Wielawinie na piece 5 generacji z automatycznym podajnikiem paliwa.

Inwestycje były możliwe dzięki umorzonej ostatniej racie należności z tytułu sprzedaży nieruchomości gruntowej przed upływem 10 lat przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w wysokości 85 128,64 zł.

Autor: Urząd Gminy Grzmiąca (6)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Wymienione okna

    Wymienione okna

  • Powiększ zdjęcie Dom szkoleniowy

    Dom szkoleniowy