Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 171 w Grzmiącej

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
27 sierpnia 2019

Już dziś Firma POL-DRÓG Drawsko Pomorskie S.A. rozpocznie prace. W środę, 21 sierpnia 2019 r. w Urzędzie Gminy Grzmiąca odbyło się oficjalne, protokolarne przekazanie terenu budowy związanego z realizowaną inwestycją pn. "Przebudowa DW 171 odc. Bobolice - Grzmiąca". Oprócz wykonania nowej nawierzchni na ulicy Bobolickiej i 1 Maja zakres prac obejmuje również kompleksowe remonty chodników, zatok i zjazdów przy tych ulicach. Zmiany zauważymy też na skrzyżowaniu z ul. Kwiatową, będzie także nowa instalacja sanitarna na ul. 1 Maja, a z parkingu pod "Domem szkoleniowym" zniknie trylinka i "łańcuszki".

W spotkaniu udział wzięli Kierownik Rejonu Dróg Wojewódzkich w Koszalinie Pan Tomasz Biernacki, Wójt Gminy Grzmiąca Patryk Makowski, przedstawiciel firmy POL-DRÓG Drawsko Pomorskie S.A. Pan Janusz Komorowski, Inspektor Nadzoru Pan Sebastian Terlecki oraz Kierownik Budowy Paweł Szumowski.

Prace związane z przebudowa drogi wojewódzkiej wykonawca planuje rozpocząć już dziś. Zakończenie robót budowlanych planowane jest na 28.10.2019 r. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Autor: Urząd Gminy Grzmiąca (12)

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Przeglądanie mapy

  Przeglądanie mapy

 • Powiększ zdjęcie Przekaznie informacji na temat budowy drogi

  Przekaznie informacji na temat budowy drogi

 • Powiększ zdjęcie Mapa remontowanego odcinka

  Mapa remontowanego odcinka