Jestem, chcę, pomagam!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
31 października 2018

Szkolne Koło Wolontariatu "Otwórz serce" przy Zespole Szkół w Grzmiącej wzięło udział w akcji Godzina dla Twojej miejscowości.

26 października 2018 r. w godzinach 10.00 - 11.00 rozpowszechnialiśmy ideę wolontariatu pod hasłem "Jestem, chcę, pomagam". Z uśmiechem i z życzeniami miłego weekendu częstowaliśmy mieszkańców pysznymi muffinkami. Celem akcji było uwrażliwienie na potrzeby każdego człowieka znajdującego się w naszym najbliższym otoczeniu. Chcielibyśmy, aby pomaganie stało się powszechne a ludzkie potrzeby nie pozostawały nikomu obojętne. Dzięki temu nasze społeczeństwo dowiedziało się o działalności naszego Szkolnego Koła i naszej gotowości do niesienia pomocy.

Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Mieszkańcy chętnie częstowali się babeczkami, dopytywali się o cel tego przedsięwzięcia i z pozytywną energia rozpoczynali dzień.

Autor: Opiekunki Szkolnego Koła (18)

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu Otwórz serce przy Zespole Szkół w Grzmiącej podczas akcji Godzina dla Twojej miejscowości

    Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu Otwórz serce przy Zespole Szkół w Grzmiącej podczas akcji Godzina dla Twojej miejscowości