„Niepodległa do Hymnu” – włącz się w ogólnopolskie śpiewanie 11 listopada

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
29 października 2018

Biuro Programu „Niepodległa” serdecznie zaprasza gminy, instytucje kultury i organizacje pozarządowe, które jeszcze nie dołączyły do akcji „Niepodległa do Hymnu”, do wspólnego zaśpiewania Mazurka Dąbrowskiego 11 listopada o godz. 12.00.

Do akcji można dołączyć wypełniając formularz na stronie i wśród rodzajów wydarzeń wybierając akcję „Niepodległa do Hymnu”. W razie potrzeby można zmienić godzinę.

Wszystkich zapraszamy do zamieszczania na stronach internetowych i w mediach społecznościowych spotu promującego akcję. Spot dostępny jest pod adresem: link do spotu

***Zapraszamy do pobierania bezpłatnej wystawy okolicznościowej "Tak powstawała Niepodległa". Można ją pobrać i powiesić na stronie internetowej albo wydrukować w dowolnej wielkości i na dowolnym nośniku. Wystawie towarzyszy plakat do wykorzystania.

*****Zachęcamy także do pobrania zdigitalizowanej specjalnie na obchody stulecia odzyskania niepodległości czcionki Brygada 1918, której historia sięga 1928 roku. Czcionka jest dostępna do pobrania dla wszystkich na zasadach otwartej licencji.

Program Wieloletni „Niepodległa” służy organizacji obchodów stulecia odzyskania niepodległości. Głównym celem Programu jest wzmocnienie poczucia wspólnoty obywatelskiej Polaków oraz zachęcenie rodaków w kraju i za granicą do aktywnego uczestnictwa w obchodach i wspólnym świętowaniu.

Biuro Programu „Niepodległa” odpowiedzialne jest za obsługę Programu Wieloletniego oraz nadzór nad częścią programów dotacyjnych włączających Polaków we wspólne świętowanie.

Autor: Wioletta Kępka – Biuro Programu "Niepodległa" (16)

Pliki do pobrania