Dzień Dziecka w Mieszałkach

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 czerwca 2018

Najważniejsze dla wszystkich uczniów święto - Dzień Dziecka obchodziliśmy uroczyście w Szkole Podstawowej w Mieszałkach 30 maja 2018 r. Był to także dzień bez nauki, książek i sprawdzianów, a więc tym wspanialszy dla każdego małego i większego dziecka.

O godzinie 07:15 rozpoczął się apel, na którym dyrektor szkoły, pani Bożena Górka złożyła dzieciom serdeczne życzenia, a także zapoznała nas z planem uroczystości. Następnie wszyscy wykonaliśmy wspólnie taniec radości do piosenki „Chocolate”, najlepiej z tym zadaniem poradzili sobie uczniowie z klas 0 – III. Następnie wszystkie dzieci, również te, które nie uczęszczają jeszcze do szkoły, ale przyszły ze swoimi rodzicami bawić się razem z nami, otrzymały los na darmową loterię fantową.

Następnie powitaliśmy gości, którzy zawitali do Mieszałek, aby uprzyjemnić nam nasze święto i przywieźli ze sobą niesamowite atrakcje: ogromną nadmuchiwaną zjeżdżalnię – zamek, również potężną tablicę do darta oraz nadmuchiwane kule, do których wchodziło się i należało zagrać w piłkę nożną. Wtedy rozpoczęło się istne szaleństwo, bo każdy mógł wziąć udział we wszystkim, na co miał ochotę. Dodatkowo przygotowano dla nas inne niespodzianki takie, jak: artystyczne malowanie twarzy, słodki poczęstunek oraz różne konkurencje sportowe. Mogliśmy także odebrać swoje wygrane z loterii fantowej. Podsumowaniem zabawy było wręczenie nagród dla dzieci, które najlepiej poradziły sobie z zadaniami sportowymi.

Zakończeniem tego wspaniałego dnia było wspólne grillowanie i konsumpcja pieczonych kiełbasek, napojów, słodyczy oraz lodów ufundowanych przez Radę Rodziców. Po posiłku zmęczeni, ale szczęśliwi pojechaliśmy do domu.

Wszystkie dzieci gorąco dziękują nauczycielom oraz rodzicom za przygotowanie dla nas tak ciekawego, niesamowitego Dnia Dziecka.

Autor: Julia Sykuła klasa VI (12)

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Artystyczne malowanie twarzy uczniom

  Artystyczne malowanie twarzy uczniom

 • Powiększ zdjęcie Pokaz taneczny wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Mieszałkach

  Pokaz taneczny wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Mieszałkach

 • Powiększ zdjęcie Rozgrywki piłkarskie w dmuchanych kulach uczniowie kontra nauczyciele

  Rozgrywki piłkarskie w dmuchanych kulach uczniowie kontra nauczyciele

 • Powiększ zdjęcie Strzelanie z łuku do tarczy przez uczniów

  Strzelanie z łuku do tarczy przez uczniów