Dzień Wiosny w Zespole Szkół w Grzmiącej

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
18 kwietnia 2018

Pierwszy dzień wiosny nazywany „dniem wagarowicza” nie spowodował ucieczki uczniów ze szkoły. Tego dnia Pani Dyrektor Irena Kobus symbolicznie przekazała na ręce Samorządu Uczniowskiego klucz do szkoły.

Na początku wszystkie klasy wzięły udział w wyborach Miss i MisteraWiosny. Z każdej klasy wydelegowano kandydatów w przebraniach wiosennych. Jury miało trudny wybór, wszystkie stroje były barwne i bardzo pomysłowe.Miss Wiosny została uczennica Karolina Niewiadomska z kl. VII, Misterem Jakub Właźliński uczeń kl. IV.

W dalszej częściobchodów Dnia Wiosny chętni uczniowie zaprezentowali się na „scenie talentów”. Oglądaliśmy występy taneczne i wysłuchaliśmy znanych przebojów. Uczennica II klasy gimnazjum zaprezentowała swoją wystawę prac plastycznych. Dzień w szkole zakończyliśmy zabawą sportową. Wszyscy zacięcie walczyli o zwycięstwo, dobrze się przy tym bawiąc.

Przed odjazdem do domu chętnie zjedliśmy kiełbaski z grilla i słodkości, którymi obdarowała nas Pani Dyrektor. Wręczyła również dyplomy i drobne upominki, które przekazał nam Zastępca Wójta Gminy Grzmiąca Pan Krzysztof Oleś.

Z niecierpliwością znów czekamy na taki dzień!

Autor: Samorząd Uczniowski. Opiekun Karolina Bator (10)

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Zwycięzcy konkursu na Miss i Mistera Wiosny 2018

  Zwycięzcy konkursu na Miss i Mistera Wiosny 2018

 • Powiększ zdjęcie Pani Dyrektor Irena Kobus przekazuje klucz do szkoły Natalii Bonkowskiej Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego

  Pani Dyrektor Irena Kobus przekazuje klucz do szkoły Natalii Bonkowskiej Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego

 • Powiększ zdjęcie Wybory Miss i Mistera Wiosny - prezentacja kandydatów

  Wybory Miss i Mistera Wiosny - prezentacja kandydatów

 • Powiększ zdjęcie Wystawa prac plastycznych

  Wystawa prac plastycznych

 • Powiększ zdjęcie Zmagania sportowe klas

  Zmagania sportowe klas