Rzecznik Praw Obywatelskich zaprasza na otwarte spotkanie w Szczecinku

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
16 kwietnia 2018

Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar zaprasza na otwarte spotkanie w Szczecinku, które odbędzie się 19 kwietnia 2018 r. (czwartek), godz. 17.30-19.30 w Centrum Konferencyjnym Zamek, ul. Mickiewicza 2 (Sala Konferencyjna Południowa).

Dla kogo i po co?

Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby opowiedzieć Rzecznikowi oważnych problemach, z którymi się zmagają, zwłaszcza o tym, co jest ważne dla regionu, ale też iorzeczach dobrych, które warto upowszechnić w całym kraju.

Rzecznik praw obywatelskich, Adam Bodnar uważa, że o stanie praw człowieka wPolsce niemożna dowiadywać się tylko z pism przysyłanych doBiura Rzecznika Praw Obywatelskich. Dlatego od początku swojej kadencji jeździ po Polsce i spotyka się zarówno zmieszkańcami, jak iprzedstawicielami organizacji społecznych.

Na czym polega spotkanie?

Na początku Rzecznik krótko opowiada, naczym polega jego praca, a następnie uważnie słucha każdego, kto chce zabrać głos. Zgłaszane tematy i problemy są dokładnie notowane, a zgłaszający mogą liczyć nainformację zwrotną, co się stało z jego sprawą.

Co należy zrobić aby wziąć udział w spotkaniu?

Po prostu przyjść. Będziemy także bardzo wdzięczni za wcześniejsze potwierdzenie udziału (ale nie jest to niezbędne do wzięcia udziału w spotkaniu. Rejestracja jedynie ułatwia nam jego organizację, a Państwo mogą wcześniej zgłosić pisemnie problemy i tematy do dyskusji)lub zgłoszenie mailowe: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl; lub telefonicznie: (22) 55 17 989

Przesłanie zgłoszenia oznacza, że już na Państwa czekamy. Nie jest potrzebne żadne dodatkowe potwierdzenie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Jeśli macie Państwo pytania, prosimy pisać: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl

Autor: Kinga Bronakowska – Wydział Funduszy Zewnętrznych, Współpracy i Rozwoju Starostwo Powiatowe w Szczecinku (9)