Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy Grzmiąca na rok 2021

Harmonogram obowiązuje od 01.07.2021 do 31.12.2021

„Pomost do przyszłości"

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wraz Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości przystępują do wspólnej realizacji XX edycji Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2021/2022. Tegoroczni maturzyści mogą liczyć na wsparcie podczas pierwszego roku studiów w wysokości 7 000 zł.

Aby móc ubiegać się o stypendium pomostowe należy spełnić łącznie kilka warunków, między innymi: być maturzystą z 2021 roku i zostać przyjętym na I rok dziennych studiów, pochodzić ze wsi lub miasta do 20 tysięcy mieszkańców, dochód na członka rodziny nie może przekraczać 1960 zł brutto, oraz osiągać dobre wyniki w nauce. Ze szczegółowymi warunkami oraz regulaminem należy zapoznać się na stronie www.stypendia-pomostowe.pl

W szczególności aplikujący muszą zwrócić uwagę na terminy składania podań. Formularz online, przez który będzie można składać aplikacje, będzie otwarty od 1 lipca do 16 sierpnia br. do godziny 16.00, natomiast wydrukowany wniosek należy dostarczyć do siedziby najbliższego OT KOWR (ul. Partyzantów 15A, 75-411 Koszalin) w nieprzekraczalnym terminie do 23 sierpnia 2021 roku.

Warto zaznaczyć, że stypendium pomostowe na pierwszy rok studiów, jest furtką do programów dla najlepszych i dalszego wsparcia Fundacji. Na kolejnych latach na uczestników programu czekają, konkurs Prymus, stypendium językowe czy stypendium im. Prof. Bronisława Geremka.

 

Autor: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Banery/Logo