Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

CHRYZANTEMY TRAFIŁY NA WŁAŚCIWE MIEJSCE

Kwiaty w listopadzie kojarzą nam się głównie z pamięcią, wspomnieniem, nostalgią, z przemijaniem. Należy się cieszyć z inicjatywy rozprowadzania darmowych kwiatów wśród mieszkańców. To bardzo dobrze, że udało się sprawić by wizyty na cmentarzach i wspominanie miało odpowiednią oprawę. Wszystkim, którzy przybyli i skorzystali z darmowych kwiatów serdecznie dziękuję za ich obecność. Mam nadzieję, że pozwoli to godnie uczcić tych, których nie ma, ale którzy dzięki naszej pamięci dalej są wśród nas.
Dziękuję również tym, którzy zaangażowali się w akcję i pomogli w redystrybucji kwiatów.


                                                                                                                            wójt Patryk Makowski

Przypomnijmy…
Kwiaty udało się pozyskać bezpośrednio od producentów i sprzedawców, którzy otrzymali wsparcie finansowe od Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w związku z zamknięciem cmentarzy przed Dniem Wszystkich Świętych.
Rozdaliśmy w sumie ponad 500 chryzantem doniczkowych, które trafiły przede wszystkim do naszych kościołów oraz 20 tys. kwiatów ciętych.

Autor: Wójt Gminy Grzmiąca (1)

Banery/Logo